Skin

Skin

Skin

Grid
List

Existuje 7 produktů.

Zobrazení 1-7 z 7 položek

Aktivní filtry

Swix SKIN CLEANER N22 70 ml + papír

Swix Skin Cleaner byl vyvinut za účelem čištění mohérových pásů běžkařských lyží šetrnou metodou, aniž by narušoval Skinové lepidlo. V průběhu používání se na skinech zachytávají nečistoty ze sněhu, zbytky vosků nebo klistrů. Skin je pak méně účinný a má větší odpor. Použitím Swix Skin Cleaner pásy efektivně vyčistíte a snížíte jejich tření, aniž by...
495,00 Kč
Zašleme do 24 hodin.
View Detail

Swix SKIN IMPREGNATION N20 80ml

Dlouhotrvající impregnace integrovaných pásů. Odpuzuje vodu a nečistoty. Zabraňuje namrzání pásů a zlepšuje skluz. Riziko namrzání se objevuje především při teplotách okolo bodu mrazu.
495,00 Kč
Zašleme do 24 hodin.
View Detail

Swix SKIN BOOST N21 80ml

Swix Skin Boost zlepšuje skluzné vlastnosti integrovaných pásů. Můžete aplikovat kdekoli díky rychlému zasychání. Ochrání pásy integrované do skluznice. Zabraňuje jejich namrzání a zlepšuje skluz. Doporučená údržba pro lyže s integrovanými pásy. Prodlužuje jejich životnost a přináší lepší zážitek z lyžování. Aplikujte před lyžováním.
645,00 Kč
Zašleme do 24 hodin.
View Detail

Rex Anti Ice

Přípravek s obsahem fluoru, který zabraňuje namrzání skluznice u lyží s Nanogripem a se šupinami. Prevence proti namrzání a zlepšuje skluz. Přípravek leze použít i pro "mikrokontakt".
340,00 Kč
Zašleme do 24 hodin.
View Detail

Rex Skin Care

Přípravek ve formě spreje pro lyže s mohérovou vložkou a stoupací pásy (použití pro Atomic Skitec, Madshus IntelliGrip,Fischer Twin skin...).
340,00 Kč
Zašleme do 24 hodin.
View Detail