Skin

Skin

Skin

Grid
List

Existuje 6 produktů.

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry

Swix SKIN CLEANER N22 70 ml + papír

Swix Skin Cleaner byl vyvinut za účelem čištění mohérových pásů běžkařských lyží šetrnou metodou, aniž by narušoval Skinové lepidlo. V průběhu používání se na skinech zachytávají nečistoty ze sněhu, zbytky vosků nebo klistrů. Skin je pak méně účinný a má větší odpor. Použitím Swix Skin Cleaner pásy efektivně vyčistíte a snížíte jejich tření, aniž by...
495,00 Kč
Zašleme do 24 hodin.
View Detail

Swix SKIN IMPREGNATION N20 80ml

Dlouhotrvající impregnace integrovaných pásů. Odpuzuje vodu a nečistoty. Zabraňuje namrzání pásů a zlepšuje skluz. Riziko namrzání se objevuje především při teplotách okolo bodu mrazu.
495,00 Kč
Zašleme do 24 hodin.
View Detail

Swix SKIN BOOST N21 80ml

Swix Skin Boost zlepšuje skluzné vlastnosti integrovaných pásů. Můžete aplikovat kdekoli díky rychlému zasychání. Ochrání pásy integrované do skluznice. Zabraňuje jejich namrzání a zlepšuje skluz. Doporučená údržba pro lyže s integrovanými pásy. Prodlužuje jejich životnost a přináší lepší zážitek z lyžování. Aplikujte před lyžováním.
645,00 Kč
Zašleme do 24 hodin.
View Detail

Swix SKIN GLIDE WAX N19 100 ml

Skluzný vosk Swix je určený pro lyže s integrovanými pásy ve skluznici a byl vyvinut čistě pro skluznou zónu lyže. Vhodný do všech teplotních podmínek, nabízí perfektní vlastnosti nezávisle na počasí.
385,00 Kč
Poslední kusy skladem
View Detail